Regulamin

Postanowienia ogólne:

Właścicielem sklepu bemasport.pl jest firma Bema Sport Marcin Bejma Ul. Dworcowa 2/2 62-085 Skoki NIP: 7661915042 REGON: 301549351 Konto bankowe: 37 1020 3903 0000 1002 0067 4424

Warunki dokonywania zakupów:

Firma BemaSport prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.bemasport.pl

Oferta i realizacja zakupów:

  • W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon lub na życzenie faktura VAT).
  • Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronie sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.
  • Wszystkie ceny podawane w sklepie bemasport.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Reklamacje i gwarancje:

Wszystkie towary oferowane w naszym sklepie obejmuje 24 miesięczna gwarancja producenta. Gwarancja rozpatrywana jest za okazaniem paragonu lub faktury VAT. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni od daty doręczenia reklamowanego produktu do nas. Reklamacje są rozpatrywane zgodnie z Ustawą Rady Ministrów z dn. 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (DZ.U. NR 141 poz.1176). Konsument reklamuje produkt na własny koszt. Do paczki należy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny (plik do pobrania) oraz ksero dowodu zakupu. Reklamowany towar należy odesłać na własny koszt na adres podany na formularzu reklamacyjnym.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana towar pokrywamy koszty odesłania towaru. Natomiast jeżeli reklamacja nie zostanie uznana koszty przesyłki (13zł) pokrywa klient.

Zwroty:

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając formularz zwrotu (plik do pobrania) w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie formularza zwrotu przed jego upływem. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów: sklep@bemasport.pl

Postanowienia końcowe

Bemasport.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: sklep@bemasport.pl Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane bemasport.pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy PayU. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.